Kompletní
čištění a leštění
automobilů
Plzeň
Kompletní čištění a leštění automobilů Plzeň
 
 
 
  • čištění interiéru
  • ruční mytí karoserie a konzervace automobilu voskem
  • voskování karosérie
  • leštění laku
  • konzervace motoru

čištění interiéru

čištění klimatizace a výměna pylového (kabinového) filtru

Čištění klimatizací mnoho majitelů aut zanedbává nebo úplně vynechává. Většinou ale netuší, kolik roztočů, bakterií a plísní se v ní usazuje a rozmnožuje. Pravidelné čištění klimatizace (doporučeno 2x za rok) je nezbytnou nutností nejen pro auto, ale zejména pro vaše zdraví! Na výparníku může být až 7x více bakterií než v okolním venkovním prostředí. Hromadící se nečistoty a voda v klimatizačním systému zvyšují pravděpodobnost poruchy klimatizace. Bakterie a roztoči mohou způsobovat nepříjemné pálení a svědění v očích, alergické reakce, kašlání nebo pálení v oblasti krku. Plísně pak způsobují nepříjemný zápach ve vozidle a různá onemocnění. Klimatizaci čistíme pěnovým čističem, který veškeré nečistoty plísně v systému likviduje a zároveň nádherně provoní interiér vozidla.

ruční mytí karoserie a konzervace automobilu voskem

Používáme výhradně bezkontaktní mytí, což je nejmodernější způsob čištění karoserií vozidel, který prakticky vylučuje při mytí karoserie kontakt s obsluhou. Při tomto druhu mytí vozidla se za pomoci speciálního nástavce nastříká na vozidlo aktivní pěna, která sama rozpouští nečistoty a následně se tlakem vody spláchne. Ihned poté se stejným způsobem nastříká vosk, který stejným způsobem naimpregnuje plasty, kola i podběhy. Toto ošetření automobilu vám garantuje půlroční ochranu před povětrnostními vlivy, dokud neprojedete myčkou. Na závěr vodu z karoserie setřeme silikonovou stěrkou a celé včetně oken doleštíme mikroutěrkami.

Na toto mytí používáme výhradně přípravky NERTA.

voskování karosérie

Vosková vrstva, která je nanesena správným způsobem na lak karoserie vozidla výrazným způsobem prodlužuje životnost laku. Lak je také chráněn před přímým "připečením" nečistot a hmyzu, kterému je vystaven zejména v letních měsících, kdy tomuto napomáhá intenzivní sluneční záření. V zimních měsících lak ochraňuje před posypovou solí a jejím účinkem, jako je např. rezivění a matnění laku.

Karoserii voskujeme výhradně voskem Meguiars z USA, který tvoří velice hladký a lesklý povrch, takže přímo na laku ulpívá mnohem méně nečistot. Životnost voskované vrstvy se pohybuje v řádu měsíců, pokud nenavštěvujete mechanickou myčku, která tuto voskovou vrstvu narušuje a lak poškozuje. Doporučujeme voskování minimálně 2x v roce (před a po zimě).

leštění laku

Lak karoserie je nejčastěji poškozen kartáči z mechanických myček, které na povrchu celého auta způsobují jemné škrábance. Velký vliv na poškození karoserie má samozřejmě i přirozené stárnutí laku, kdy se na jeho povrchu usazují nečistoty jako hmyz, polétavá rez, asfalt, atd. Tyto nečistoty není možné odstranit běžným mytím, ale ani voskování laku na toto nestačí.

Také počasí dokáže vaše auto poškodit. V létě jsou to kyselé deště, vysoké teploty a sluneční záření. V zimně nízké teploty, mráz a s tím spojená i sůl, kterou je nutné odstranit nejpozději na jaře, než se začne oteplovat. Leštěním laku karoserie dokážeme navrátit vašemu automobilu původní lesk a tím mu poskytujeme i ochranný film na povrchu s dlouhotrvajícím efektem. Vyleštěním karoserie zhodnotíte svůj vůz, před jeho prodejem zvýšíte prodejní cenu a na svatbě oslníte "novým lakem".

Leštění se provádí profesionálními přípravky Meguiars.

konzervace motoru

 

Andrea Vránová

Poděbradova 12, Plzeň-město

+420 602 951 942


Otevírací doba:

po-ne

dle telefonických objednávek